Letný Leadership Program

Referencie

S ponukou a organizáciou vzdelávacieho programu spoločnosti progresso time s.r.o. sme boli veľmi spokojní. V prístupe firmy oceňujeme hlavne ľudský prístup kvalifikovaných trénerov, výborné organizačné schopnosti, program ušitý na mieru a flexibilitu. S lektormi sme strávili niekoľko víkendov v rôznych príjemných prostrediach, kde po celý čas vládla uvoľnená priateľská atmosféra, pri ktorej sme zabudli, že sme na školení. Aktivity simulujúce situácie z pracovného prostredia boli zostavené pútavo, zábavnou formou, no zároveň sme si pri nich osvojili praktické zručnosti, využiteľné v praxi. Spoločnosť odoprúčam ako veľmi schopného a kvalifikovaného poskytovateľa služieb v oblasti vzdelávania.

Dalibor Raduch

CEO - Zatopek Consulting

Naše skúsenosti s Tímom Progresso Time sú pri realizácii teambuildingov len tie najlepšie. Oceňujeme výnimočný talent nadchnúť úplne všetkých, vrátane najväčších odporcov teambuildingov.

Angelika Mikocziová

Riaditeľka HR - OTP Banka

Spoluprácu s Aicul a tímom Progresso Time pri teambuildingoch považujem za nadštandardnú v profesionálnej facilitácii skupiny, vo vedení skupiny k uvedomeniu a pomenovaniu kľúčových princípov komunikácie z absolvovaných zážitkových aktivít - a to všetko prirodzeným, priateľským prístupom.

Petra Jašáková

Špecialistka vzdelávania - OTP Banka

Tréning tímovej spolupráce od ProgressoTime bol pre mňa a mojich kolegov kombináciou zmysluplnej zábavy a tímoveho rozvoja. Oceňujem podrobnú a na naše potreby orientovanú analýzu potrieb na začiatku spolupráce. Veľmi kompetentný tím lektorov, u ktorých bolo vidieť že môžu stavať na svojich skúsenostiach. Kombinácia zážitkového spôsobu učenia ( aktivity) s facilitačnými zručnosťami lektorov je pre mňa dôvodom prečo odporúčam spoluprácu s Progresso Time aj iným.

Michaela Bubelíniová

HR manažérka - Poštová Banka

Maťo a Aicul Ondrejkovičovci, Progresso Time pre mňa znamenajú cennú kombináciu profesionality a ľudského rozmeru - niečoho, čo by malo byť bežné, ale nie je. Keďže v Nexterii robíme s mladými ľuďmi, bál by som sa "pustiť na nich" ľudí, ktorí sa na niečo hrajú. V prípade Aicul a Maťa mám v tomto smere istotu. Tiež mám rád, keď sa stretnem s našimi študentmi bezprostredne po ich návrate z letného Leadership campu, v rámci ktorého patria Ondrejkovičovci medzi kľúčové postavy. Študenti rok čo rok žiaria a nedajú sa zastaviť. Samozrejme, časom ich prevalcuje realita bežných dní, a tak musíme na ich rozvoji pracovať ďalej. S ľuďmi ako sú Maťo a Aicul je to krásna úloha.

Tomáš Hasala

CEO - Nexteria

Kontakt

+421 904 983 101

info@progressotime.sk

Bratislava