Otvorené kurzy
Rodinné a systemické konštelácie

Porozumenie našej minulosti a predkov nám pomáha pochopiť vlastný svet

zlata šramová

Čo sú systemické konštelácie?

Prečo by ste mali prísť?

Kde? Kedy? Prihláška

Pre koho robíme konštelácie?

Ako to prebieha u nás?

Povedali tí, čo zažili:

Konstelácie vnímam ako psychohygienu, psychoterapiu, moznost vidiet a vnímat inak nielen problémy, myslienky, ale hlavne seba. Z kazdej konstalacie, alebo seminara konstalacii som si odniesla nieco ine myslienku, obraz, pocit, chut nieco zmenit. Z posledneho stretnutia som si odniesla pocit lasky, taky, aky som nikdy nezazila a myslela som si, ze to nie je ani mozne. Odniesla som si zazitok aka je laska stastna a je sucastou celeho zivota (pristup k praci, rodicom,....) Seminar urcite odporucam, zazijete nieco uzasne, nepoznane a pri kazdom stretnuti nieco ine a nove. Stretnete novych, velmi zaujimavych ludi a mozno sa dozviete nieco nove aj o sebe a svojich postojoch

Lucia Bratislava

Určite nové, zaujímavé zážitky, ktoré analyzujem aj z odstupom času, možno som si niektoré veci lepšie uvedomil a možno niektoré veci zmenil, ale to by museli posúdiť ľudia z okolia.Odporučil by som konštelácie ľudom, ktorí majú chuť a vedia si nájsť čas na osobný rozvoj. Je to príležitosť spoznať nových ľudí, zažiť nové veci a na chvíľu spomaliť zaužívaný kolobeh bežného dňa, v kľude porozmýšľať a analyzovať

David IT špecialista

Konstelacie u vás boli poctivo dohliadane a bezpecne Ja som si odniesol co som potreboval, bolo to pre mna náročné, cítil som sa vystavený ako nahý človek na námestí, ale to co moja konstelacia zobrazovala bolo reálne a dobre som sa mohol zreflektovat. Pre mňa rozhodne užitočné, dobre vedené, odporúčam vás ako bezpečných a zodpovedných sprievodcov.

Karol

Najbližšie termíny

Letné stretnutie so samým/ou sebou

27.06.2024 17:30 - 27.06.2024 22:00

O malú chvíľu v našich končinách slnko vstúpi do najväčšej sily. Nájdeš si časopriestor na vlne letnej energie na stretnutie so samým/samou sebou? Príď sa stretnúť v skupinke podobne naladených ľudí. Radi Ťa prevedieme na Tvojej ceste pomocou metódy Rodinných a iných Systemických Konštelácií. Práca na Tvojich témach môže prebehnúť, v rôznych roliach :

Môžeš sa stať tým/tou ktorí sa pozrú na svoje konkrétne zadanie. Aha moment môže prísť z role v niekoho systéme, ktorú prijmeš a posun, či priam skok je možný i "len" z roly pozorovateľa.  Odniesť si môžeš vlastné pochopenie, iný uhol pohľadu, inšpiráciu vo vzťahu, k sebe, či k iným členom Tvojich systémov, radosť, pokoj a oveľa viac:)

Žiadne predchádzajúce skúsenosti s touto metódou nie sú podmienkou, ani prekážkou účasti. Tešíme sa na Teba

Prihlásiť sa

Kontakt

+421 904 983 101

info@progressotime.sk

Bratislava